Kompleksowo sprawdzimy Twoją firmę!

Posiadamy ogromne doświadczenie w dziedzinie montażu urządzeń podsłuchowych. Od lat projektujemy urządzenia szpiegowskie, zajmujemy się instalacją modułów w urządzeniach codziennego użytku. Jest to gwarancja sukcesu. Jeśli w Twojej firmie znajduje się podsłuch to z pewnością go znajdziemy.

Dlaczego warto zlecić usługę kontroli firmy?

Oto 10 powodów, dla których warto zamówić usługę wykrywania podsłuchów w firmie:

  1. Ochrona prywatności: wykrywanie podsłuchów pozwala na ochronę prywatności pracowników oraz poufnych informacji biznesowych.
  2. Uniknięcie szpiegostwa przemysłowego: wykrywanie podsłuchów może pomóc w wykryciu urządzeń szpiegowskich zainstalowanych przez konkurencję lub osoby niepowołane, które chcą pozyskać poufne informacje.
  3. Zwiększenie bezpieczeństwa: wykrywanie podsłuchów może pomóc w zidentyfikowaniu potencjalnych zagrożeń i zwiększeniu ogólnego poziomu bezpieczeństwa w firmie.
  4. Ochrona informacji wrażliwych: wykrywanie podsłuchów może pomóc w ochronie informacji wrażliwych, takich jak informacje finansowe, poufne dokumenty czy tajemnice przemysłowe.
  5. Dostęp do specjalistycznej wiedzy: specjaliści ds. wykrywania podsłuchów posiadają wiedzę i doświadczenie w dziedzinie bezpieczeństwa elektronicznego, co może być niezbędne w przypadku wykrywania urządzeń szpiegowskich.
  6. Wykrycie ukrytych kamer: wykrywanie podsłuchów może pomóc w wykryciu ukrytych kamer, które mogą być wykorzystywane do szpiegowania pracowników lub innych działań niezgodnych z prawem.
  7. Ochrona przed cyberatakiem: wykrywanie podsłuchów może pomóc w identyfikacji potencjalnych zagrożeń związanych z cyberatakiem, takich jak hakerzy wykorzystujący podsłuchy do pozyskania poufnych informacji.
  8. Zwiększenie zaufania do firmy: troska o bezpieczeństwo i prywatność pracowników oraz informacji biznesowych może zwiększyć zaufanie do firmy ze strony klientów, partnerów biznesowych oraz innych interesariuszy.
  9. Zgodność z przepisami: wykrywanie podsłuchów może pomóc w spełnieniu wymagań ustawowych związanych z ochroną prywatności i poufnych informacji.
  10. Spokój i poczucie bezpieczeństwa: wykrywanie podsłuchów może pomóc w zapewnieniu spokoju i poczucia bezpieczeństwa pracownikom, co może przyczynić się do poprawy efektywności pracy i zwiększenia motywacji.

Ile kosztuje taka usługa?

Standardowy koszt to 700 zł netto / pomieszczenie. W przypadku, gdy jest to jedynie jedno pomieszczenie doliczany jest koszt dojazdu w wysokości 150 zł brutto. Cena obowiązuje tylko w przypadku lokalizacji w granicach Warszawy (+/- 10 km). W przypadku dalszych odległości prosimy o kontakt. W cenie zawarty jest raport powykonawczy.

W celu omówienia dokładnej oferty prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 606-484-607