Jeśli szukasz pomocy w zakresie kontroli swojego samochodu to dobrze trafiłeś. Nasze doświadczenie pozwala na precyzyjne ustalenie źródła wycieku informacji.

Wykrywanie podsłuchów w aucie polega na poszukiwaniu urządzeń szpiegowskich, które zostały ukryte w samochodzie w celu podsłuchiwania rozmów lub monitorowania pojazdu. Istnieje wiele sposobów wykrywania podsłuchów w aucie, ale nie ma jednej uniwersalnej metody, która działa w każdej sytuacji.

Jednym z najprostszych sposobów jest manualne przeszukanie samochodu i poszukiwanie podejrzanych urządzeń. Można to zrobić przez sprawdzenie ukrytych przestrzeni w samochodzie, takich jak schowki, zagłówki, podłogi, panele drzwi, itp. Trzeba również poszukać podejrzanych kabli lub przewodów, które mogą prowadzić do ukrytych urządzeń.

Innym sposobem wykrywania podsłuchów w aucie jest użycie specjalistycznego sprzętu wykrywającego takie urządzenia. Są to urządzenia, które mogą wykrywać sygnały radiowe emitowane przez urządzenia szpiegowskie, takie jak urządzenia GPS, nadajniki audio i inne. Samodzielna kontrola nie zawsze jest jednak skuteczna.

Należy jednak pamiętać, że wykrywanie podsłuchów w aucie może być trudne, ponieważ niektóre urządzenia szpiegowskie są bardzo małe i dobrze ukryte. W związku z tym, jeśli podejrzewasz, że Twój samochód jest podsłuchiwany, warto skonsultować się z profesjonalistą, który specjalizuje się w wykrywaniu urządzeń szpiegowskich. Firma MIKRONIX została doceniona przez wielu detektywów. Znaleźliśmy już dziesiątki urządzeń szpiegowskich ukrytych w autach. Najczęściej są to lokalizatory GPS lub miniaturowe dyktafony.

Kontrola instalacji elektrycznej jest obowiązkowym elementem profesjonalnie wykonanej usługi. Możemy kompleksowo sprawdzić typowe miejsca montażu urządzeń szpiegowskich (lokalizatory GPS, podsłuchy, dyktafony, moduły GSM). Skontrolujemy pojazd pod kątem lokalizatorów BLUETOOTH (Notione, AirTag, Samsung Tracker i inne taggery bluetooth). Wykrywamy urządzenia uśpione lub zamaskowane (np. w postaci przekaźników). Jesteśmy w stanie namierzyć nieautoryzowane przyłącza na przewodach.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług? Zalety kontroli pojazdu:

 1. Zapobieganie kradzieży samochodu lub jego zawartości.
 2. Ochrona prywatności i uniknięcie szpiegowania.
 3. Wykrywanie oszustw ubezpieczeniowych związanych z rzekomą kradzieżą samochodu.
 4. Kontrolowanie bezpieczeństwa dzieci lub innych pasażerów.
 5. Unikanie niepożądanych słuchaczy, którzy mogą znać Twoje plany podróży lub miejsca, w których się zatrzymujesz.
 6. Zapobieganie szpiegowaniu biznesowemu i kradzieży informacji wrażliwych.
 7. Ochrona przed cyberatakami i kradzieżą danych.
 8. Ochrona przed kłopotami prawno-finansowymi związanymi z nielegalnym podsłuchiwaniem.
 9. Ochrona przed nękaniem lub prześladowaniem ze strony niechcianych osób.
 10. Kontrolowanie wykorzystania samochodu przez pracowników lub członków rodziny.
 11. Wykrywanie nieuprawnionych działań lub nadużyć związanych z użytkowaniem samochodu.
 12. Kontrolowanie czasu pracy kierowców w przypadku floty pojazdów.
 13. Wykrywanie wypadków drogowych i przyspieszenie reakcji służb ratunkowych.
 14. Ochrona przed fałszywymi oskarżeniami o naruszenie prawa.
 15. Unikanie utraty prywatności i ochrona przed działaniami niepożądanymi ze strony osób trzecich.

Samochody sprawdzamy w naszym garażu podziemnym. W wyjątkowych sytuacjach możliwa jest kontrola u klienta. Nie podejmujemy się kontroli „na ulicy” lub w przestrzeni publicznej, w której znajduje się dużo telefonów. Kontrola jest wtedy bardzo utrudniona.

Koszt usługi to minimum 800 zł netto. Cena zależna jest od rodzaju pojazdu. W przypadku modeli, w których demontaż elementów wyposażenia jest bardzo trudny, cena może ulec zmianie.