Kamery szpiegowskie to niewielkie urządzenia monitorujące. Umożliwiają dyskretną rejestrację obrazu i dźwięku.

W ofercie kamery do samodzielnego montażu oraz usługa montażu.

Miniaturowe kamery szpiegowskie Wi-Fi to urządzenia, które pozwalają na zdalne przesyłanie obrazu i dźwięku na żywo za pośrednictwem sieci Wi-Fi. Kamery te są zwykle bardzo małe i dyskretne, co pozwala na ich ukrycie w różnych przedmiotach, takich jak zegarki, długopisy, okulary czy kubki.

Kamery szpiegowskie Wi-Fi są wyposażone w moduł Wi-Fi, który umożliwia przesyłanie obrazu i dźwięku na żywo do smartfonu, tabletu lub komputera. W ten sposób użytkownik może podglądać to, co dzieje się w pomieszczeniu, w którym znajduje się kamera, bez konieczności fizycznego obecności w tym miejscu.

Niektóre miniaturowe kamery szpiegowskie Wi-Fi mają funkcje detekcji ruchu i nagrywania, co oznacza, że ​​kamera rozpoczyna nagrywanie tylko wtedy, gdy wykryje ruch w pomieszczeniu. Kamery te często są również wyposażone w funkcję nocnego widzenia, dzięki czemu można nagrywać w słabym oświetleniu.

Miniaturowe kamery szpiegowskie Wi-Fi są stosowane do różnych celów, takich jak monitorowanie niani, bezpieczeństwo domu lub biura, a także do celów szpiegowskich. Należy jednak pamiętać, że nielegalne stosowanie tych urządzeń w celu nagrywania prywatnych rozmów lub innych działań może naruszać prywatność i być niezgodne z prawem.