Podsłuchy, pluskwy, lokalizatory GPS, sklep detektywistyczny

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z OFERTĄ!

MIKRONIX – firma zajmuje się produkcją oraz dystrybucją podsłuchów, wykrywaczy, mikro kamer oraz rejestratorów. Posiadamy ogromne doświadczenie, do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, nasz serwis znajduje się na miejscu w Warszawie.

ZAPRASZAMY DO WIZYTY W SIEDZIBIE FIRMY!

MIKRONIX

ul. Targowa 72 paw. 36

03-734 Warszawa

(Centrum Handlowe Wileńska, wejście od peronów)

GODZINY OTWARCIA:

poniedziałek – piątek

7:30 do 16:30

(jeśli potrzebują Państwo spotkać się z nami po godzinach pracy prosimy o kontakt telefoniczny)

TEL. 606-484-607

PODSŁUCHY,LOKALIZATORY GPS, WYKRYWACZE PODSŁUCHÓW WARSZAWA PRAGA, TARGÓWEK, BRÓDNO

Współpraca i kontakt z naszą firmą osoby fizycznej lub jednostki gospodarczej objęty jest klauzulą tajemnicy służbowej.

Firma „MIKRONIX” istnieje od 1994 roku i ma duże doświadczenie w zakresie techniki podsłuchowej.Wszystkie urządzenia wyprodukowane przez naszą firmę posiadają dwuletnią gwarancję i cenione są przez naszych klientów za prostotę obsługi, niezawodność oraz jakość wykonania.
Firma jak i sklep z ekspozycją znajdują się w bardzo dogodnym miejscu pod względem dojazdu (zarówno komunikacją miejską jak i własnym środkiem transportu) tj. centrum Pragi w Warszawie przy skrzyżowaniu ulicy Targowej z Aleją Solidarności w budynku „Carrefoura” przy Dworcu Wileńskim (w budynku jest darmowy trzypoziomowy parking – wjazd od Al. Solidarności lub od ul. Białostockiej).
Firma prowadzi sprzedaż wysyłkową Pocztą Polską (priorytetem) za zaliczeniem pocztowym (pobraniem), do której są doliczone koszty przesyłki.


1 komentarz

Możliwość komentowania została wyłączona.